Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Často kladené otázky

Jak často mám vysypávat koš u Roomby ?

ROOMBA hlásí plnou kapacitu zásobníku. Avšak doporučujeme vysypávat zásobník po každém úklidu. Docílíte tak maximální efektivity úklidu. Vyzkoušejte sami.V čem je iRobot lepší ?

iRobot patří mezi absolutní světovou špičku mezi vývojáři robotů, jak průmyslových, vojenský a kosmických, tak i domácích. Jedná se o americkou společnost spolupracující s Americkou vládou.

iRobot ROOMBA a iRobot SCOOBA jsou opravdový roboti. Oprati konkurenci se sami diagnostikují, poznávají prostředí, rozhodují jak uklidit a sami dobře ví kdy je úklid hotový. 

Proč koupit iRobot
 

Pokud chcete opravdového robota s největším pokrytím plochy a nejvyšší úrovní inteligence, s mnoha účinnými patentovanými systémy, volte jedině značku iRobot 


Může spadnou roomba ze schodů nebo z druhého patra ?

Toto je naprosto vyloučené. Robot má několik systémů ochrany proti pádu a sjetí z nakloněné roviny. Robot má 8 senzoru proti pádu a další synchronizované systému, které pád opravdu zcela vylučují.Může nám nějak ROOMBA nebo SCOOBA poškodit nábytek?

iRobot vyrábí roboty již přes 20 let. Za celou historii není známý případ, kdy by roboti značky iRobot poškozovali nábytek. ROOMBA i SCOOBA jsou velmi šetrní. Ničení nábytku vylučujeme.Bude ROOMBA nebo SCOOBA nějak vadit našemu zvířeti?

Naše dlouhodobé zkušenosti vypovídají o tom, že naši roboty jsou zvířaty velmi dobře snášeni. Psi na roboty skoro nereagují a kočky mají naopak o roboty velký zájem. Některé kočky se na robotech rádi vozí nebo s nimi skotačí. Nedávno jsme představili nový model ROOMBA 562 PET, která je speciálně vyvinuta pro domácnosti se zvířetem.


Můžu ROOMBU nějak neúmyslně poškodit ?

Čtěte pečlivě návod a držte se instrukcí v něm obsažených. Pokud toto dodržíte, neúmyslné poškození je v podstatě vyloučeno.Jaké je pokrytí celkové plochy?

Testováním bylo ověřeno, že pokrytí plochy je průměrně 99%.Zdá se mi, že SCOOBA je pomalejší a vydává hlasitější zvuk než ROOMBA, je to normální?

Ano, je to tak. ROOMBA a SCOOBA pracují na odlišných principech a ty si vyžádaly jiné konstrukční a softwarové řešení. To se, mimo jiné, projevuje právě odlišnou rychlostí a hlučností. Oba dva modely jsou však účinné a efektivní.Pokud dojde ROOMBĚ baterie během cyklu, vrátí se ROOMBA na místo, kde skončil ?

Ne. Robot je určen do běžných domácností a kapacita baterie tak plně dostačuje na úplný cyklus bez přerušení. Pokud by takováto situace nastala, robot se na místo, kde práce byla přerušena, nevrátí. V případě, že byste chtěli zvýšit efektivitu práce robota, používejte Virtual Wall Lighthouse. Ty práci zefektivní a úklid jednotlivých místností zabere méně času, protože robot nejezdí z jedné místnosti do druhé a zpátky. Můžete tak zvýšit maximální plochu, kterou robot stihne uklidit, než mu dojde energie. Dále tako dodržujete údržbu, čistěte kartáče, i filtr a vysypávejte pravidelně zásobník.


Počet přečtení: : 10029x

DALŠÍ ČLÁNKY