Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Kuchyně folie


Foliovaná dvířka jsou velmi vděčný a odolný materiál pro výrobu kuchyní. Podkladová deska foliovaných dvířek je vyrobena z kvalitního materiálu (obvykle se používá MDF - dřevovláknitá deska, která je potažena plastovou folií). Předností čelních ploch kuchyní s foliovanými dvířky je barevná a tvarová stálost, vysoká tepelná odolnost, snadná údržba, odolnost proti opotřebení, vlhku a otěru. Tyto kuchyně zároveň splňují vysoké estetické požadavky a lze s nimi dokonale imitovat zvolený dekor ať jde o jednoduchou barvu, klasické či patinované dřevo. Kuchyně s foliovanými dvířky vykazují velmi dlouhou životnost. Vzhledově působí značně čistě a jsou proto vhodné do moderních interiérů, kde se skvěle doplňují s v současnosti tak oblíbeným nerezem a sklem. Povrch kuchyńských dvířek opatřených PVC folií se doporučuje omývat vodou s přídavkem saponátu s pomocí houby bez drsného povrchu. Poté je vhodné vyleštit povrch jemnou utěrkou. 
Foliovaná dvířka ,které používáme u naších kuchyní jsou od firmy Trachea,která patří v tomto oboru k absolutní špičce na našem trhu,čímž zaručujeme u naších kuchyní vysokou životnost a záruku kvality.
Tvary dvířek naleznete zde a berevnou škálu můžete zhlédnout zde.Pro názornější představu se mužete také podívat na některé tvary přímo na kuchyních a to na fotografiích od firmy Trachea. Dále můžete čerpat inspiraci v katalogu f.Trachea viz níže.

Katalog Trachea.
Katalog Trachea dekorativní panely.
Katalog Trachea patina a lesk
 

Počet přečtení: : 23383x

DALŠÍ ČLÁNKY