Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Kuchyně dýha


PROVEDENÍ kuchyně DÝHA

Dýhované kuchyně jsou stále oblíbené. Kombinace hladkých ploch a dřeva vytváří velmi moderní a příjemný vzhled. Luxusní dýhované kuchyně jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří hledají exkluzivitu a design, avšak volí levnější variantu dřevěné kuchyňské linky než-li je masiv. Dýhované kuchyně se vyznačují vyšší mechanickou odolností, snadnou údržbou a tvarovou a barevnou stálostí.
Dýhovaná kuchyňská dvířka tvoří středová polotvrdá dřevovlíknitá deska (MDF), na kterou je oboustranně nalisována tenká dřevěná fólie. Sesazenka z dýh buď tvoří imitaci spárovky, to znamená, že listy dýhy jsou vedle sebe kladeny nepravidelně, nebo kresba let na sebe vzájemně navazuje. Lakování dýhovaných kuchyňských dvířek se provádí v polomatném efektu s otevřeným nebo uzavřeným pórem, nebo je dle přání zákazníka povrch dokončen na vysoký lesk.
Současným trendem je výrazná kresba dřeva, která bývá doplněna lakovanými nebo skleněnými dvířky. Moderní dýhované kuchyně se vyrábí z domácích i exotických dřevin. Mezi nejžádanější dýhy patří ořech, palisandr, wenge, zebrano nebo jabloň.

Zde si můžete prohlédnout naší nabídku tvarů a provedení dýhovaných kuchyní. Vstupte


Počet přečtení: : 14690x

DALŠÍ ČLÁNKY