Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Jak robot funguje

Jak robot funguje

Neplýtvejte tím nejcennějším, co máte, Vašim volným časem. iRobot je tu pro Vás, šetří Váš čas i energii a stane se tak nepostradatelným pomocníkem při úklidu Vaší domácnosti.

Produkty značky iRobot jsou jedinými opravdovými roboty na trhu. Díky nejmodernější technologii pracují samostatně, efektivně, chytře. Jsou inteligentní, pečliví a samostatní. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně, jak je tomu u konkurenčních produktů. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67krát za vteřinu.

Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje vysokou účinnost. Každý kartáč se navíc točí jinou rychlostí. Hlavní kartáč (Bristle Brush) má rychlost otáčení 1000 ot. /min., pomocný kartáč (Flexible, Brush) 1600 ot. /min. Postranní kartáč (Side Brush) vymetá nečistoty z rohů místností pod sebe, kde jsou vysávány hlavním a pomocným kartáčem. Nejmenší částice jako jsou prach a alergeny odstraňuje stěrka pomocí účinného sacího motoru a jsou zachyceny v unikátním filtrovacím systému.

Robot se orientuje v prostoru pomocí 38 různých senzorů. Kromě detektorů silně znečištěných míst disponuje infračervenými paprsky, s nimiž registruje blížící se stěnu, zajistí zpomalení pohybu a zabrání prudkému nárazu. Pomocí dalších senzorů rozeznává výškové rozdíly a nehrozí tak pád např. ze schodů. Při vybití baterie nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji základovou stanici Home Base.

Pomocí systému Virtual Wall a vylepšené verze Virtual Wall Lighthouse (Roomba 560, 562 a 580) lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti. Oba fungují na principu neviditelné zdi, za niž se robot nedostane. Virtual Lighthouse za sebe robota pustí, ale teprve ve chvíli, kdy je dokonale uklizená první místnost.

Pomocí programu SPOT pro lokální úklid je zajištěn úklid vytipovaného místa o velikosti cca 1 m2. K zabránění uvíznutí robota v kabelech slouží program ANTITANGLE.

Rozměry robotů byly navrženy tak, aby vyhovovaly typizovanému evropskému nábytku. iRobot tak bez obtíží uklízí i těžko přístupná místa.

Model SCOOBA pro mokrý úklid pracuje se čtyřfázovým režimem úklidu (příprava, mytí, čištění, vysoušení) a směs vody a SCOOBA Juice odstraňuje až 98% bakterií. Protože nedochází k mísení čistého čistícího roztoku a špinavé vody, jedná se o velmi hygienický způsob mytí podlah, navíc SCOOBA Jiuce složení je z cela na přírodní bázi. Je tedy velmi šetrný k podlaze i k přírodě. Jedná se o ekologický výrobek.

Pro Vaše větší pohodlí jsou modely Roomba 560, 562 a 580 časově programovatelné (Command Centrum a Wireless Command Center - Dálkový ovladač funguje na principu radiového signálu a robota tak lze jednoduše ovládat i z vedlejší místnosti.


Počet přečtení: : 9661x

DALŠÍ ČLÁNKY