Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Scooba 385

DOMÁCÍ ROBOT PRO VYSÁVÁNÍ   KOUPIT
iRobot SCOOBA 385 byla pro své mimořádné vlastnosti oceněna v prestižní soutěži o nejlepšího domácího robota na vytírání podlahy. SCOOBA 385 Slouží pro mokrý úklid a představuje tak ideální doplněk robotů řady ROOMBA.

SCOOBA vyčistí Vaši podlahu pomocí čtyřfázového čistícího programu – vysání, mytí, čištění, vysání špinavé vody. Při vytírání je na podlahu automaticky aplikován vždy pouze čistý roztok vody a SCOOBA Juice s antibakteriálními účinky. Špinavá voda je podtlakovou lištou vysávána do speciální sběrné nádrže. Nedochází tak k rozstřikování znečištěného roztoku a celý proces je zcela hygienický.

Opakovaným testováním v laboratořích bylo prokázáno, že roztok SCOOBA Juice a vody z podlahy odstraní až 98% všech bakterií a je proto mimořádně vhodný především do domácností, kde žijí děti a alergici. Navíc Přípravek SCOOBA Juice je nejen extrémně účinný, ale také velmi šetrný k podlahám a k přírodě. SCOOBA Juice je z přírodních enzymů a je tedy snadno ekologicky odbouratelný.

SCOOBA 385 je, stejně jako řada ROOMBA, opravdový robot. Oproti ROOMBĚ pracuje SCOOBA na zcela odlišném principu. Jelikož pracuje s vodou a při čistění podlahy vykonává čtyři fáze najednou, jeho pohyb je tedy značně odlišný od ROOMBY. SCOOBA 385 je určená na vytírání tvrdých povrchů, vysávání je zde předstupňem k mokrému úklidu.

Ani u SCOOBY nechybí systém Virtual Wall. Díky tomuto systému lze robovi vyhraničit prostor, který má v daný moment uklízet. V podstatě se jedná o virtuální zeď. Tuto funkci ocení majitel ateliérového bytu či bytu s kuchyní spojenou obývacím pokojem.

Díky dokonale vyvinuté umělé inteligenci SCOOBA sama sebe po skončení práce po nějakou dobu vysouší, čímž předchází poškození jemné elektroniky odpařující se vodou.

SCOOBA je tak složité zařízení, že se zatím žádný jiný výrobce nepustil do výroby automatického stroje na vytíraná. iRobot je jednička v robotice. Proto si může dovolit vyvinout rovnou robota na vytírání. Svědčí to tedy o technologickém náskoku iRobot před konkurencí.
Technická specifikace:
Mokrý úklid tvrdých podlah
Doba nabíjení 3 hodiny
Doporučeno na 3 pokoje
1x Virtual Wall (další lze dokoupit)
Externí napájecí zdroj
Rozměry 330 x 80,5mm
Hmotnost 3,6 kg--------------------------------------------------------------------------------


Obsah balení
1x iRobot SCOOBA 385
1x Cleaning head a Cleaning Brush (v robotu)
1x Dobíjecí baterie Ni-Mh
1x nápájecí adapter
3x dávka Scooba Juice
1x Vacuum Port
1x SCOOBA Filter
1x Virtual WallPočet přečtení: : 8877x

DALŠÍ ČLÁNKY