Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Roomba 564 PET

DOMÁCÍ ROBOT PRO VYSÁVÁNÍ  KOUPIT
ROOMBA 564 Pet slouží stejně jako ostatní modely ROOMBA k dokonalému úklidu podlah všech typů.

Model ROOMBA 564 PET byl speciálně navržen pro úklid domácností se zvířecími mazlíčky. Už Vás nebaví denně vysávat chlupy Vašeho pejska? Pořiďte si opravdového specialistu na tento typ úklidu, který se o to vždy dokonale a spolehlivě postará.

ROOMBA 564 PET je vybavena speciálním zásobníkem, díky kterému se z hloubky koberců mnohem snadněji odstraní zvířecí chlupy. Součástí základního vybavení je speciální zásobník, standardní zásobník na nepořádek a náhradní sada kartáčů. Veškerý nepořádek je filtrován přes extra výkonný filtr, který zachytí prach, alergeny i ostatní nežádoucí drobný odpad.

Stejně jako modely 560 a 580 produktů iRobot je i ROOMBA 562 PET časově programovatelná a dodávána s unikátním systémem Virtual Wall , který robota „uzamkne“ v jediné místnosti . Tento systém zefektivní orientaci robota a urychlí cyklus úklidu. Lze přepnou i na funkci Virtual Wall, vymezení vybraného prostoru.

Na rozdíl od konkurence se jedná o opravdového robota, který zcela sám dokáže perfektně uklidit za Vás a šetří tak Váš čas i energii. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. ROOMBA sama pozná, kdy je úklid hotový a funguje zcela automaticky. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. ROOMBA má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně a chytře. ROOMBA je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67 krát za vteřinu.

Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa jako jsou rohy místností, lišty a prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že ROOMBA uklidí vždy perfektně. Nejedná se o nahodilý pohyb, ale o opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

Pohyb a orientaci v prostoru u ROOMBY považujeme za takřka dokonalé, protože dosahuje neuvěřitelných výsledků 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou naprosto čistou podlahu.

ROOMBA 564 PET na jedno dobití zvládne bezproblémově uklidit až 4 průměrně velké pokoje.

ROOMBA 564 PET má v sobě zabudovaný přijímač radiových vln a tak dokáže pracovat i s Wireless Command Center, který není součástí balení, ale lze ho dokoupit.Počet přečtení: : 8645x

DALŠÍ ČLÁNKY