Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Roomba 531

iRobot Roomba 531  KOUPIT
ROOMBA 520 je základní, ale přesto vysoce kvalitní a účinný domácí robot, který šetří Váš čas i energii. Robot, který pracuje za Vás, zcela automaticky, spolehlivě a rád.

iRobot ROOMBA 520 je robot „pomocník“, který za Vás díky umělé inteligenci důkladně uklidí všechen nepořádek z Vašich podlah jako je prach, špína, drobky, vlasy nebo chlupy Vašich domácích mazlíčků. Unikátní filtrovací systém navíc spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky. Postranní flexi kartáč vymetá nepořádek z rohu a zároveň leští obvodové lišty.

Disponuje všemi základními funkcemi: vysávání, automatické dobíjení a automatický návrat na základnu. Používá 38 senzorů pro efektivní úklid a systém Virtual Wall pro vymezení uklízeného prostoru. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 64 krát za vteřinu, čímž dosahuje neuvěřitelného výsledku 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou dokonale čistou podlahu. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. ROOMBA má v pohybu a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně, chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná.

Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa, jako jsou rohy místností, lišty a prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že ROOMBA uklidí vždy perfektně. Při úklidu se nejedná o nahodilý pohyb, ale opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

ROOMBA 520 má lze také ovladat i přes iR dálkový ovladač. Robot lze ovladat jak autíčko na ovládání. Děti si budou hrát a zároveň uklízet.

Má velmi oblíbený bílý design, snadnou obsluhu pro Vaše maximální pohodlí a ideální rozměry pro úklid i těžko přístupných míst jako jsou rohy místností, prostory pod nábytkem nebo obvodové lišty.

ROOMBA 520 spolehlivě uklidí na jedno nabití až 3 místnosti. Po skončení práce pak sama vyhledá svoji základovou stanici, kde se opět dobije. ROOMBA 530 absenci programování a proto se musí zapínat manuálně


Kontaktujte našeho partnera a domluvte si zapůjčení ROOMBY zdarma. Přesvědčte se na vlastní oči, že domácí robot od iRobotu je skutečným pomocníkem do domácnosti, kterého si zamilujete. Kontakty naleznete zde: zapůjčení robota zdarma pozn. Zápůjčka je podmíněná vratnou zálohou.
Technická specifikace:
Úklid parket, lina, koberců a dalších tvrdých ploch
Doba nabíjení 3 hodiny
Doporučeno na 3 pokoje
Virtual Wall (lze dokoupit)
Nabíjecí stanice Home Base
Externí napájecí zdroj
Rozměry 330 x 80 mm
Hmotnost 3,6 kg--------------------------------------------------------------------------------


Obsah balení

1x iRobot ROOMBA 520
1x Standardní vakuový zásobník
1x Home Base
1x Napájecí zdroj
1x Dobíjecí baterie Ni-Mh
1x Side Brush (v robotu)
1x Bristle Brush (v robotu)
1x Flexible Brush (v robotu)
2x Filtr (včetně toho v robotu)
1x Cleaning Tool
Počet přečtení: : 8884x

DALŠÍ ČLÁNKY