Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Roomba 555

iRobot Roomba 555   KOUPIT
ROOMBA 555 slouží stejně jako ostatní modely ROOMBA k dokonalému úklidu podlah všech typů.

Uklidí za Vás díky umělé inteligenci všechen nepořádek z Vašich podlah jako je prach, špína, drobky, vlasy nebo chlupy Vašich domácích mazlíčků. Unikátní filtrovací systém navíc spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky. Postranní flexi kartáč vymetá nepořádek z rohu a zároveň leští obvodové lišty.

Na rozdíl od konkurence se jedná o opravdového robota, který zcela sám dokáže perfektně uklidit za Vás a šetří tak Váš čas i energii. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. ROOMBA sama ví, kdy je úklid hotový a funguje automaticky. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. ROOMBA má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně, chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67krát za vteřinu.

Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa jako jsou rohy místností, lišty nebo prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že ROOMBA uklidí vždy perfektně. Nejedná se o nahodilý pohyb, ale opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

Pohyb a orientaci v prostoru u ROOMBY považujeme za takřka dokonalé, dosahuje neuvěřitelných výsledků 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou naprosto čistou podlahu.

ROOMBA 555 disponuje systémem Virtual Wall pro vymezení, který robota „uzamkne“ v jediné místnosti.

Pro Vaše maximální pohodlí je ROOMBA 555 oproti modelu ROOMBA 520 vylepšena o funkci časového programování. Nastavte Vašeho robota na konkrétní datum i čas úklidu, přidejte funkci pravidelného opakování a úklid Vašeho domova bude vždy zajištěn zcela automaticky i bez Vaší přítomnosti. Robot odvede svou práci za Vás bez Vás. Doma už bude jen uklizeno.

ROOMBA 555 na jedno dobití zvládne bezproblémově uklidit až 4 průměrně velké pokoje.

ROOMBA 555 má lze také ovladat i přes iR dálkový ovladač. Robot lze ovladat jak autíčko na ovládání. Děti si budou hrát a zároveň uklízet.

Kontaktujte našeho partnera a domluvte si zapůjčení ROOMBY zdarma. Přesvědčte se na vlastní oči, že domácí robot od iRobotu je skutečným pomocníkem do domácnosti, kterého si zamilujete. Kontakty naleznete zde: zapůjčení robota zdarma pozn. Zápůjčka je podmíněná vratnou zálohou.

Technická specifikace:
Úklid parket, lina, koberců a dalších tvrdých ploch
Doba nabíjení 3 hodiny
Doporučeno na 4 pokoj
1x Virtual Wall (další lze dokoupit)
Nabíjecí stanice Home Base
Externí napájecí zdroj
IR dálkový ovladač (lze dokoupit)
Časové programování
IR dálkový ovladač (lze dokoupit)
Rozměry 330 x 80 mm
Hmotnost 3,6 kg--------------------------------------------------------------------------------


Obsah balení
1x iRobot Roomba 555
1x Virtual Wall
1x Standardní vakuový zásobník
1x Home Base
1x Napájecí zdroj
1x Dobíjecí baterie Ni-Mh
1x Side Brush (v robotu)
1x Bristle Brush (v robotu)
1x Flexible Brush (v robotu)
2x Filtr (včetně toho v robotu)
1x Cleaning Tool


.Počet přečtení: : 8545x

DALŠÍ ČLÁNKY